מכתב להורים לאור המצב הבטחוני
מכתב להורים מאגף השירות הפסיכולוגי ייעוצי, בעקבות גל הטרור להלן מספר עקרונות והדרכות אשר עשויים להיות לכם לעזר בהתמודדות עם המצב. חשוב לציין כי רוב העקרונות הכתובים לעזרת הילדים, טובים גם לנו המבוגרים:
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 15
מכינת גיבוש לתלמידי שכבה ז'
מכינת גיבוש לתלמידי שכבה ז' תתקיים בימים א'-ב', 30-31 לאוגוסט, בין השעות 8:15-12:00. לפרטים נוספים ניתן לפנות לרכזת השכבה, אלה סגן 054-7200595 או ליועצת השכבה, ענבל וליס 054-2245111. נתראה !!!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מידעון סוף שנה להורים
אנו שמחים להביא לידיעתכם פרטים על סיום שנת הלימודים תשע"ה ועל הנהלים לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ו שתיפתח ביום ג' 1/9/15 בשעה 8:15 .נבקשכם לקרוא חוזר זה בעיון , נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 182
פרויקט הנצחה לכבוד יום השואה הבינלאומי 2015
לכבוד יום השואה הבינלאומי שצוין ב27.1.15, ביצעה כיתה יא' 1 פרויקט הנצחה, במהלכו הם התבקשו לתרגם שירי זיכרון עבריים לאנגלית, ליצור להם קליפ ולהעלותם לאינטרנט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 66
לכודים ברשת / ליאל ואזנה
תופעת הבריונות מקבלת תאוצה בשנים האחרונות .אחד מתוך כל שלושה ילדים סובלים כיום מבריונות ולאו דווקא בריונות בבית הספר אלא בריונות שנמשכת גם לאחר מכן, בריונות ברשת החברתית. מה מוגדר כבריונות ברשת, למה זה קורה ואיך מתמודדדים,כל זאת ועוד בכתבה הבאה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 27
תשע"ה
איגרת לתלמידים - דרכי התמודדות עם מצבי חרום
בני נוער יקרים, בימים אלו, בהם אנו עדים לאירועים המערערים את תחושת הביטחון האישי והלאומי, עולות שאלות לגבי התפקוד היומיומי של כולנו. איך עוברים את הימים האלה? מה עושים למרות הכל? איך מתמודדים עם פחדים? קשיי שינה? כמו-כן אתם בוודאי שואלים את עצמכם: האם התחושות שלי נורמליות?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 4
המרכז להורות משמעותית
המרכז להורות משמעותית באשדוד הוקם לפני כ- 20 שנה במסגרת הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, על מנת לסייע להורים בתפקידם המשמעותי והמרכזי - גידולי ילדיהם. המרכז עוסק בהעברת סדנאות וייעוץ אישי להורים ולמשפחה תוך התאמת כלים מעשיים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מידע להורים
פעילויות מיוחדות
ידיעות חדשותיות
עולים לביהס
מעבר לחט"ע
גלישה בטוחה
התלמידים כותבים
מרחבי שכבות
מידע לתלמידים
פעילויות
ההישגים של תלמידנו
מרחב יעוצי
 
bit.ly/tech_banner
 
 
 
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS