מעבר מהיסודי לחטיבת הביניים
בית הספר "שקד" ובית הספר "מקיף ח' יוצרים קשר ומקימים גשר בין בית הספר היסודי לחטיבת הביניים. לחצו על הלינק כדי לראות תמונות ולקרוא על הקשר המיוחד שנוצר בין כיתות ז' וו'.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 62
שבוע גלישה בטוחה
הורים וילדים לוקחים זמן לשיחה לפני שיתוף והפצה.הורה - כמבוגר משמעותי גם ברשת.חשוב שילדינו ידעו כי אנחנו מהווים כתובת להתיעצות גם בנושאים הקשורים ל"רשת". ההכוונה ההורית משמעותית עבורם, שכן אנו מביאים איתנו את הידע ונסיון החיים שלנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 10
שבוע מערכת החינוך למניעת פגיעות מיניות 17-22/1
מדי שנה מציינת מערכת החינוך את שבוע "מערכת החינוך למניעת פגיעות מיניות". בשבוע זה, אנו מבקשים להעלות על סדר היום החינוכי את נושא הפגיעה וההטרדה המינית, זאת בנוסף לעשייה המתבקשת למניעת נושא זה והטיפול בו במהלך השנה כולה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 17
מכתב להורים לאור המצב הבטחוני
מכתב להורים מאגף השירות הפסיכולוגי ייעוצי, בעקבות גל הטרור להלן מספר עקרונות והדרכות אשר עשויים להיות לכם לעזר בהתמודדות עם המצב. חשוב לציין כי רוב העקרונות הכתובים לעזרת הילדים, טובים גם לנו המבוגרים:
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 24
פרויקט הנצחה לכבוד יום השואה הבינלאומי 2015
לכבוד יום השואה הבינלאומי שצוין ב27.1.15, ביצעה כיתה יא' 1 פרויקט הנצחה, במהלכו הם התבקשו לתרגם שירי זיכרון עבריים לאנגלית, ליצור להם קליפ ולהעלותם לאינטרנט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 75
לכודים ברשת / ליאל ואזנה
תופעת הבריונות מקבלת תאוצה בשנים האחרונות .אחד מתוך כל שלושה ילדים סובלים כיום מבריונות ולאו דווקא בריונות בבית הספר אלא בריונות שנמשכת גם לאחר מכן, בריונות ברשת החברתית. מה מוגדר כבריונות ברשת, למה זה קורה ואיך מתמודדדים,כל זאת ועוד בכתבה הבאה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 49
תשע"ה
איגרת לתלמידים - דרכי התמודדות עם מצבי חרום
בני נוער יקרים, בימים אלו, בהם אנו עדים לאירועים המערערים את תחושת הביטחון האישי והלאומי, עולות שאלות לגבי התפקוד היומיומי של כולנו. איך עוברים את הימים האלה? מה עושים למרות הכל? איך מתמודדים עם פחדים? קשיי שינה? כמו-כן אתם בוודאי שואלים את עצמכם: האם התחושות שלי נורמליות?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 9
המרכז להורות משמעותית
המרכז להורות משמעותית באשדוד הוקם לפני כ- 20 שנה במסגרת הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, על מנת לסייע להורים בתפקידם המשמעותי והמרכזי - גידולי ילדיהם. המרכז עוסק בהעברת סדנאות וייעוץ אישי להורים ולמשפחה תוך התאמת כלים מעשיים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 34
מידע להורים
התלמידים כותבים
פעילויות מיוחדות
ידיעות חדשותיות
עולים לביהס
מעבר לחט"ע
גלישה בטוחה
מרחבי שכבות
מידע לתלמידים
פעילויות
ההישגים של תלמידנו
מרחב יעוצי
 
bit.ly/tech_banner
 
 
 
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS