עברנו לכתובת חדשה:
אתר מקיף ח' החדש
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 489
תקנון בית הספר מקיף ח' אשדוד
תלמיד/ה יקר/ה!ברוך בואך בשערי בית החינוך .מקיף ח' הוא מקום שנועד להעניק חינוך והשכלה, בתנאים מיטביים, לאוכלוסיה מגוונת.בדפים שלפנייך תמצא/י את כללי ההתנהגות המקובלים אשר על-פיהם תתבקש/י לנהוג בתקופת שהותך בבית החינוך שלנו.חתירה לקראת יעדים משותפים של מאות תלמידים, מורים ועובדים יכולה להתבצע ולהצליח רק אם יש בצידה מערכת כללי התנהגות ונהלים משותפים, כמקובל בכל חברה מתקדמת ודמוקרטית.אנו מצפים כי תתמיד/י בלימודיך ותגלה/י סקרנות אינטלקטואלית והשתתפות בחיי החברה והתרבות בביה"ס.אין ספק בלבנו שאם תעשה/י כן, תזכה/י למצות את יכולתך ולראות פרי בעמלך. נהג/י לפי כללים ונוהגים אלה ותסייע/י בכך להצלחת כולנו. בהצלחה,הנהלת בית הספר,והמורים. מידע רב נוסף על בית הספר, ובכלל זה תקנון המורים, נמצא בקובץ המצורף בסוף התקנון.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 151
מעבר מהיסודי לחטיבת הביניים
בית הספר "שקד" ובית הספר "מקיף ח' יוצרים קשר ומקימים גשר בין בית הספר היסודי לחטיבת הביניים. לחצו על הלינק כדי לראות תמונות ולקרוא על הקשר המיוחד שנוצר בין כיתות ז' וו'.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קרא עוד...
מידע להורים בנושא השימוש בקנאביס
הורים יקרים, שלום רב! בשנים האחרונות אנו עדים לעליה בשיעור בני הנוער המתנסים בשימוש בקנאביס (מריחואנה/גראס/חשיש) בין היתר בשל הירידה בתפיסת המסוכנות שלו. השימוש בקנאביס אסור על פי חוק במדינת ישראל[1] יחד עם זאת יש מספר מדינות בעולם שהתירו בחוק את השימוש בקנאביס לצרכים חברתיים מעל גיל 21. [1] הקנאביס הותר לשימוש בישראל למטרות רפואיות. מכתב זה אינו דן בהיבט הרפואי של השימוש בקנאביס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 8
איגרת להורים לקראת יום העצמאות ול"ג בעומר
הורים יקרים, חופשת פסח עברה. אנו צועדים בשמחה לקראת יום העצמאות ול"ג בעומר. חגים אלה מזמנים פעילות חברתית שמחה וערה עד השעות הקטנות של הלילה או לפנות בוקר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 26
שבוע גלישה בטוחה
הורים וילדים לוקחים זמן לשיחה לפני שיתוף והפצה.הורה - כמבוגר משמעותי גם ברשת.חשוב שילדינו ידעו כי אנחנו מהווים כתובת להתיעצות גם בנושאים הקשורים ל"רשת". ההכוונה ההורית משמעותית עבורם, שכן אנו מביאים איתנו את הידע ונסיון החיים שלנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 25
ילדי המבחנה. מאת: ליאור לוגסי
הקול של הפקידה היה לקוני, מנומס, אבל הצלחתי לזהות בו צליל של חמלה. ':"התשובה שלילית'" היא אמרה לי, ואני עניתי "תודה" קצר ומהיר וסגרתי, שלא תספיק לשמוע את הלב שלי, שהתרסק באותו רגע לחתיכות." (מתוך ספרה של ענת שינקמן בן זאב, "מאלף עד טף")
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 30
"והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה" מאת: אוריאל שאוליאן
גירושין בקרב זוגות נשואים טריים או וותיקיםתופסים תאוצה והופכים לנורמה בשנים האחרונות. בישראל, ע"פ דו"ח "בתי הדין הרבניים" שפורסם במאי2012 (עד 2016 לא חודש) באתר "נפגשיםבמתגרשיםMeetgarshim - "ניתן לזהות עלייה של כעשרים אחוז משנים קודמות. מסתבר שזוגות רבים לא נרתעים מ"לפרק את החבילה" למרות ההשלכות שכרוכות בכך, בעיקר על הילדיםהצעירים ואף הגדולים שבהם,לרע אך גם לטוב במקרים מסוימים. כל זאת ועודבהמשך הכתבה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 22
עד סוף העולם אני לא עוזב אותך?! שהם שירגאוקר
מאז ומתמיד התמודדו ילדים ובני נוער רבים עם אבדן של הורה, הדמות היקרה והמרכזית בחייהם. כשנולדו העתיד היה נדמה ורוד...הבטיחו להם שהחיים יפים...עטפו אותם בחום ואהבה, השקיעו בהם הכל...אבל הכל... ויום אחד, ממש לא בהיר, אמא או אבא פשוט נעלמים מחייהם, נפטרים, ומותירים את הילדים שלהם יתומים, חסרי אונים, כואבים , המומים ומוכים בתדהמה. איך ממשיכים מכאן? מה עושים? איך ממשיכים לשלב בתוך החושך הגדול חיי חברה ולימודים? איך קמים בבוקר שאחרי? על הקשיים והשלכות האבדן על הילדים בכתבה הבאה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 41
לא רק ספורט: מאת ינית קרופקו
ספורט. מילה כללית, שלכל אחד מעלה אסוציאציות שונות, אצל רוב האנשים זו בטח לא מילה עם קונוטציה חיובית, בטח שלא מעוררת חשק. אבל בשביל רבים אחרים המילה הזאת היא עולם שלם ומעלה כל כך הרבה דברים שאי אפשר להביע את כולם במילים. ישנם המוני ענפים, אולימפיים ולא אולימפיים, במים וביבשה, באולמות ומבנים או בטבע ובחוץ, עם מליוני חוקים והסטוריות שונות. את רובם בכלל לא מכירים או מעוניינים להכיר, ויותר מזה- זה גם לא נגיש כל כך, הרי בשביל רוב ערוצי ומדורי התקשורת ההגדרה של "ספורט" היא לא יותר מכדורגל וכדורסל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כאב אומנותי מאת: ינית קרופקו
משמעותה של המילה "טאטו", קעקוע באנגלית, היא סימון. הקעקועים הפכו כבר מזמן לתופעה נפוצה, דבר שיש כמעט לכל אחד בצורות, גדלים ואיברים שונים (ומשונים) בגוף. תומר ג'ונס, מקעקע כבר 14 שנה מעיד כיהממוצע השבועינע בין 80 ל-100 קעקועים!!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 103
פרויקט הנצחה לכבוד יום השואה הבינלאומי 2015
לכבוד יום השואה הבינלאומי שצוין ב27.1.15, ביצעה כיתה יא' 1 פרויקט הנצחה, במהלכו הם התבקשו לתרגם שירי זיכרון עבריים לאנגלית, ליצור להם קליפ ולהעלותם לאינטרנט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 92
לכודים ברשת / ליאל ואזנה
תופעת הבריונות מקבלת תאוצה בשנים האחרונות .אחד מתוך כל שלושה ילדים סובלים כיום מבריונות ולאו דווקא בריונות בבית הספר אלא בריונות שנמשכת גם לאחר מכן, בריונות ברשת החברתית. מה מוגדר כבריונות ברשת, למה זה קורה ואיך מתמודדדים,כל זאת ועוד בכתבה הבאה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 64
תשע"ה
איגרת לתלמידים - דרכי התמודדות עם מצבי חרום
בני נוער יקרים, בימים אלו, בהם אנו עדים לאירועים המערערים את תחושת הביטחון האישי והלאומי, עולות שאלות לגבי התפקוד היומיומי של כולנו. איך עוברים את הימים האלה? מה עושים למרות הכל? איך מתמודדים עם פחדים? קשיי שינה? כמו-כן אתם בוודאי שואלים את עצמכם: האם התחושות שלי נורמליות?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 26
המרכז להורות משמעותית
המרכז להורות משמעותית באשדוד הוקם לפני כ- 20 שנה במסגרת הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, על מנת לסייע להורים בתפקידם המשמעותי והמרכזי - גידולי ילדיהם. המרכז עוסק בהעברת סדנאות וייעוץ אישי להורים ולמשפחה תוך התאמת כלים מעשיים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 53
מידע להורים
התלמידים כותבים
פעילויות מיוחדות
ידיעות חדשותיות
עולים לביהס
מעבר לחט"ע
גלישה בטוחה
מרחבי שכבות
מידע לתלמידים
פעילויות
ההישגים של תלמידנו
מרחב יעוצי
 
bit.ly/tech_banner
 
 
 
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS