חיפוש באתר
 
מפגש בוגרים תשע"ד
אתמול התקיים בביה"ס מפגש בוגרים במפגש הוקרנו קטעים ממסיבת הסיום.רכזת השכבה דליה ביטון ובוגרת ביה"ס נועה אלקבץ נשאו דברי ברכה ולאחר מכן נפגשו המחנכות בכיתות עם הבוגרים לפעילות ,חלוקת תעודות וספר מחזור .היה ערב מרגש ומספק כאחד אין ספק כי מסורת זו בבית ספרנו מבורכת
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פרויקט הנצחה לכבוד יום השואה הבינלאומי 2015
לכבוד יום השואה הבינלאומי שצוין ב27.1.15, ביצעה כיתה יא' 1 פרויקט הנצחה, במהלכו הם התבקשו לתרגם שירי זיכרון עבריים לאנגלית, ליצור להם קליפ ולהעלותם לאינטרנט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 46
לכודים ברשת / ליאל ואזנה
תופעת הבריונות מקבלת תאוצה בשנים האחרונות .אחד מתוך כל שלושה ילדים סובלים כיום מבריונות ולאו דווקא בריונות בבית הספר אלא בריונות שנמשכת גם לאחר מכן, בריונות ברשת החברתית. מה מוגדר כבריונות ברשת, למה זה קורה ואיך מתמודדדים,כל זאת ועוד בכתבה הבאה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 8
זהירות – אנטישמיות לפניך! / גלעד רופין
האנטישמיות בבסיסה קיימת מאז ומתמיד. היא מצליחה להגיע לכל מקום ברחבי העולם, בכל תקופה ובקרב עמים ותרבויות רבות. בחוגי משכילים ובקרב כסילים – היא נותנת עצמה לדעת, אולי אף יותר מכל תופעה אנושית אחרת. הסיבות לכך רבות והמניעים מגוונים גם הם. התופעה נחקרת כבר מאות שנים, ואף על פי שנראה שכל היבטיה כבר ידועים – לעקור אותה מהשורש, איש אינו לוקח על עצמו כמטרה. האם הדבר בכלל אפשרי, או למעשה – הכרחי? אין ספק שיש לדון ולבחון סוגיות אלו ברצינות ובזהירות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 10
תשע"ה
המרכז להורות משמעותית
המרכז להורות משמעותית באשדוד הוקם לפני כ- 20 שנה במסגרת הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, על מנת לסייע להורים בתפקידם המשמעותי והמרכזי - גידולי ילדיהם. המרכז עוסק בהעברת סדנאות וייעוץ אישי להורים ולמשפחה תוך התאמת כלים מעשיים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 3
אלכוהול? לא במדורה שלנו - עצות להורים
זאת הזדמנות נוספת שלכם ההורים לשוחח איתם על המשמעות של שתיית אלכוהול בגיל צעיר, להבהיר להם את עמדתכם בנושא אלכוהול, ולצייד אותם בכלים שיסייעו להם לבלות במדורה בבטחה ובהנאה, ולצמצם חוויות עם סיכונים מיותרים.מעורבות, התעניינות ונוכחות הורים יכולה לסייע בהיערכות נכונה מראש ובהתמודדות עם מגוון מצבים שעשויים להתרחש.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 5
פעילויות מיוחדות
ידיעות חדשותיות
עולים לביהס
מידע להורים
מעבר לחט"ע
גלישה בטוחה
התלמידים כותבים
מרחבי שכבות
מידע לתלמידים
פעילויות
ההישגים של תלמידנו
מרחב יעוצי
 
bit.ly/tech_banner