חיפוש באתר
 
מכינת גיבוש לתלמידי שכבה ז'
מכינת גיבוש לתלמידי שכבה ז' תתקיים בימים א'-ב', 30-31 לאוגוסט, בין השעות 8:15-12:00. לפרטים נוספים ניתן לפנות לרכזת השכבה, אלה סגן 054-7200595 או ליועצת השכבה, ענבל וליס 054-2245111. נתראה !!!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מידעון סוף שנה להורים
אנו שמחים להביא לידיעתכם פרטים על סיום שנת הלימודים תשע"ה ועל הנהלים לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ו שתיפתח ביום ג' 1/9/15 בשעה 8:15 .נבקשכם לקרוא חוזר זה בעיון , נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אגרת להורים לקראת הקיץ
הורים יקרים, עם סיום שנת הלימודים ולקראת חופשת הקיץ הקרבה ובאה, מוגשת אליכם איגרת זו, אשר כוונתה להזכיר כי יש צעדים שאותם ניתן לנקוט, על מנת להבטיח שחופשת הקיץ תהיה תקופה של פסק זמן למנוחה ולפעילות פנאי חיובית ומהנה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פרויקט הנצחה לכבוד יום השואה הבינלאומי 2015
לכבוד יום השואה הבינלאומי שצוין ב27.1.15, ביצעה כיתה יא' 1 פרויקט הנצחה, במהלכו הם התבקשו לתרגם שירי זיכרון עבריים לאנגלית, ליצור להם קליפ ולהעלותם לאינטרנט.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
לכודים ברשת / ליאל ואזנה
תופעת הבריונות מקבלת תאוצה בשנים האחרונות .אחד מתוך כל שלושה ילדים סובלים כיום מבריונות ולאו דווקא בריונות בבית הספר אלא בריונות שנמשכת גם לאחר מכן, בריונות ברשת החברתית. מה מוגדר כבריונות ברשת, למה זה קורה ואיך מתמודדדים,כל זאת ועוד בכתבה הבאה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
זהירות – אנטישמיות לפניך! / גלעד רופין
האנטישמיות בבסיסה קיימת מאז ומתמיד. היא מצליחה להגיע לכל מקום ברחבי העולם, בכל תקופה ובקרב עמים ותרבויות רבות. בחוגי משכילים ובקרב כסילים – היא נותנת עצמה לדעת, אולי אף יותר מכל תופעה אנושית אחרת. הסיבות לכך רבות והמניעים מגוונים גם הם. התופעה נחקרת כבר מאות שנים, ואף על פי שנראה שכל היבטיה כבר ידועים – לעקור אותה מהשורש, איש אינו לוקח על עצמו כמטרה. האם הדבר בכלל אפשרי, או למעשה – הכרחי? אין ספק שיש לדון ולבחון סוגיות אלו ברצינות ובזהירות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תשע"ה
המרכז להורות משמעותית
המרכז להורות משמעותית באשדוד הוקם לפני כ- 20 שנה במסגרת הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, על מנת לסייע להורים בתפקידם המשמעותי והמרכזי - גידולי ילדיהם. המרכז עוסק בהעברת סדנאות וייעוץ אישי להורים ולמשפחה תוך התאמת כלים מעשיים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אלכוהול? לא במדורה שלנו - עצות להורים
זאת הזדמנות נוספת שלכם ההורים לשוחח איתם על המשמעות של שתיית אלכוהול בגיל צעיר, להבהיר להם את עמדתכם בנושא אלכוהול, ולצייד אותם בכלים שיסייעו להם לבלות במדורה בבטחה ובהנאה, ולצמצם חוויות עם סיכונים מיותרים.מעורבות, התעניינות ונוכחות הורים יכולה לסייע בהיערכות נכונה מראש ובהתמודדות עם מגוון מצבים שעשויים להתרחש.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מידע להורים
פעילויות מיוחדות
ידיעות חדשותיות
עולים לביהס
מעבר לחט"ע
גלישה בטוחה
התלמידים כותבים
מרחבי שכבות
מידע לתלמידים
פעילויות
ההישגים של תלמידנו
מרחב יעוצי
 
bit.ly/tech_banner